Sinoz Glow Tonic Nedir, Ne İşe Yarıyor, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

  • 28 Aralık 2023
  • 845 kez görüntülendi.
Sinoz Glow Tonic Nedir, Ne İşe Yarıyor, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Sinoz Glow Tonic, genellikle bir tonik olarak kullanılan ve cildinizi temizlemek, dengelemek ve canlandırmak için tasarlanmış bir cilt bakım ürünüdür. Genellikle içeriğinde AHA (alfa hidroksi asit) veya BHA (beta hidroksi asit) gibi kimyasal peeling maddeleri bulunabilir. Bu tür asitler, ölü cilt hücrelerini temizleyerek cildinizi daha parlak ve canlı hale getirebilir.

Sinoz Glow Tonic Ne İşe Yarar

%5 Glikolik Asit ile formüle edilen Sinoz Glow Tonik; cildi eksfoliye eder, parlatır ve pürüzsüzleştirir.
Cildinizi Aloe Vera, Ginseng ve Niasinamid ile birlikte çalışarak besler , yeniler, ölü derilerden arındırır ve gözenek görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Glikolik Asit: Suda çözünebilen ve şeker kamışından elde edilen Alfa-hidroksi asit olarak bilinen bir AHA formudur. Cildi ölü derilerden arındırır, cilt yüzeyinde nazikçe ama etkili çalışır: cildi yıpratmadan peeling etkisi gösterir, ışıl ışıl ve tonu eşitlenmiş bir bitiş sağlar.

Bir tonik olarak kullanıldığında, Sinoz Glow Tonic, cildinizi nemlendirebilir, gözenekleri temizleyebilir ve cilt tonunu eşitleyebilir. Ancak, cilt tipinize ve hassasiyetinize bağlı olarak bu tür ürünleri kullanmadan önce dikkatli olmalısınız. Bazı insanlar bu tür asit içeren ürünleri kullanırken cilt hassasiyeti yaşayabilir.

Ürünü kullanmadan önce, içeriği ve kullanım talimatlarını dikkatlice okumanız ve cilt tipinize uygun olup olmadığını değerlendirmeniz önemlidir. Ayrıca, yeni bir cilt bakım ürününe başlamadan önce, ürünü bir küçük bölgede test etmek, olası alerjik reaksiyonları önlemek adına önemlidir.

Glow Tonic cildinize arındırıcı, aydınlatıcı ve anında canlandırıcı bir etki sağlar. Cildinizi aydınlatırken fazla yağı ve makyaj kalıntılarını derinlemesine temizler. Gözeneklerini sıkılaştırmaya yardımcı olur, nazik bir şekilde peeling yapar ve cilt tonunu eşitler. Tüm cilt tipleri için uygundur. Alfa-hidroksi asit olarak bilinen AHA’nın suda çözünen bir formu olan glikolik asit içerir. AHA cildin yenilenmesine ve nemin artmasına yardımcı olur.

Sinoz Glow Tonic İçeriği

NIACINAMIDE – Cildi çevresel faktörlere karşı korur. Nemi dengeler. Cildinizdeki doğal kolajen ve Hyaluronik Asit oluşumunu desteklemeye yardımcı olur.

GINSENG – Güçlü bir antioksidan kaynağıdır. Cilt bariyerini korur, pozitif ve dinlenmiş bir etki bırakır. Yağ ve nem dengesini sağlamaya yardımcı olur. Cilt tonunun eşitlenmesini sağlar.

ALOE VERA – Ferahlatıcı etkisi ile yorgun cildi anında sakinleştirir ve rahatlatır. Yenileyici ve yoğun nemlendirici özelliğe sahiptir.

GLİKOLİK ASİT – Cildin yenilenmesine yardımcı olur ve yüksek nem sağlar.

Sinoz Glow Tonic Fiyatı

Sinoz Glow Tonic fiyatı 224 TL’dir.

Sinoz Glow Tonic Nasıl Kullanılır

1. Glow Tonic’i sabah ve akşam temiz cilde uygulayın.
2. Toniği bir pamuk üzerine dökün ve yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayın (gözle temasından kaçının).

İpucu:
Hassas ciltlerin haftada bir gün kullanmasını öneriyoruz. Yavaş yavaş kullanım sıkılığını arttırın ve yukardaki kullanım talimatına göre uygulayın.

Bizden tavsiye:
Doğal ışıltınızı artırmak, hyalüronik asit ve kolajen ile nemlendirmek için kullandıktan sonra 24K Altın Güzellik Serumunu uygulayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ