Beauty of Joseon Güneş Kremi Ne İşe Yarıyor, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

  • 22 Ağustos 2023
  • 282 kez görüntülendi.
Beauty of Joseon Güneş Kremi Ne İşe Yarıyor, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Beauty of Joseon Güneş Kremi Ne İşe Yarıyor

Pirinç özü ve Probiyotiklerin, cildi leke oluşumuna karşı tam koruma altına alacak SPF50+ PA++++ ile benzersiz uyumu!

UV radyasyonu cilt yaşlanmasının ana nedenlerinden biridir, bu nedenle cilt sağlığını korumak için düzenli olarak güneş koruyucu kullanmak çok önemlidir. Yeşil Çay, Bal Kabağı özü gibi nemlendirici ve Pirinç özü, Niacinamide gibi parlaklık veren bileşenlerle dolu zengin içeriği ile güneş koruyucu kullanımını keyifli hale getiren özel güneş koruyucu 3 benzersiz özelliği ile ön plana çıkar:

1- Nemli, kremsi ve hafif formül: Nemli kremsi dokusu, ter nedeniyle boncuklanma veya beyaz döküntülere neden olmadan cilde mükemmel uyum sağlar, ferah bir şekilde emilir.

2- %30 oranında doğal Pirinç özü + Tahıl Probiyotik Kompleksi: Cildin doğal gücünü korumaya yardımcı olan besleyici Fermente Tahıl özleri ile zenginleştirilmiştir.

3- Yüksek SPF50+ değeri Kore ve İspanya’da yer alan 2 ayrı laboratuvar tarafından tescillenmiştir.

Beauty of Joseon Güneş Kremi İçeriği

Yeşil Çay, Bal Kabağı özü gibi sakinleştirici ve Pirinç özü, Niacinamide gibi aydınlatıcı bileşenlerle dolu zengin içeriği ile güneş koruyucu kullanımını keyifli hale getiren özel güneş koruyucu 3 benzersiz özelliği ile ön plana çıkar:

1- Nemli, kremsi ve hafif formül : Nemli kremsi dokusu, ter nedeniyle boncuklanma veya beyaz döküntülere neden olmadan cilde mükemmel uyum sağlar, ferah bir şekilde emilir.

2- %30 oranında doğal Pirinç özü + Tahıl Probiyotik Kompleksi: Cildin doğal gücünü geri kazandırmaya yardımcı olan besleyici Fermente Tahıl özleri ile zenginleştirilmiştir.

3- Yüksek SPF50+ değeri Kore ve İspanya’da yer alan 2 ayrı laboratuvar tarafından tescillenmiştir.

Beauty of Joseon Güneş Kremi Fiyatı

Beauty of Joseon Güneş Kremi fiyatı 617.51 TL’dir.

Beauty of Joseon Güneş Kremi Nasıl Kullanılır

KULLANIM: Uygun miktarda ürünü yüz ve boyun bölgesine uygulayın. Her 2-3 saatte bir yenileyin.

Beauty of Joseon Güneş Kremi Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: ben cay agacı özlü tonik ve nemlendiricinin üstüne surdum asla ağırlık yapmıyor en sevdiğim özelliği de buydu ayrıca lekelerimde açılma var. urun bittiği için round lab’in güneş kremini sipariş ettim denemek istediklerimi denedikten sonra kalıcı olarak kullanacağım güneş kremlerinden biri. ayrıca her cilt tipi sever ama yağlı ciltler için bir mucize tabii ki

Kullanıcı Yorumu: Sürülürken kolay yayılıyor ilk sürdüğümde parlaklık ve ıslaklık hissediyorum ama 56 sn içinde o görüntü emiliyor gayet iyi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ