Derminix Güneş Yağı Çeşitleri, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

  • 16 Temmuz 2023
  • 285 kez görüntülendi.
Derminix Güneş Yağı Çeşitleri, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Güneş yağı ile kremi arasında farklar var. Güneş kremi doğrudan UV ışınlarında korunmanıza yardımcı bir ürün. Güneş koruyucu kremlerin aksine güneş yağı doğrudan güneşten korumaya yönelik tercih edilen bir ürün değil. En iyi güneş yağları, güneşe gereksinim kalmadan cildinizin kalıcı olarak bronzlaşmasını sağlayan formüle sahip. Böylece hayal ettiğiniz cilt görünümünü yakalayabilirsiniz.

Derminix Güneş Yağı Ne İşe Yarıyor

Cildinizi korurken, bronzlaşın: Bronzlaştırıcı yağ ürünleri…

Bronzluktan gelen çekicilik ve estetik her kadını daha özel yapar. Ancak bunun için cildinize zarar vermenin ve riskli uygulamalara yönelmeniz doğru değil. Özel ve doğal olarak hazırlanan Derminix bronzlaştırıcı güneş yağları mucizevi etkileri ile cildinize yumuşak bir bronzluk kazandırır. Bu yağların en önemli özellikleri bronzlaştırırken, cildinizi koruması ve nemlendirmesi. Nemlendirme olmadan kalıcı bir bronzluk elde etmeniz alsa mümkün değil. Bu nedenle özel olarak hazırlanan güneş yağlarını tercih etmelisiniz.

Cildi bronzlaştıran etkili öz ve yağlara sahip güneş yağları, cilde yumuşak bir dokunuş yapar ve onu besler. Ayrıca elde edilmek istenilen bronzluğu cilde kazandırır. Kalıcılık için cildi nemlendirme özelliğine sahip güneş yağları, bronzlaşmanın en sağlıklı yöntemi.

Havuç yağı mı kakao yağı mı bronzlaştırır en çok sorulan soru. Etkisi kanıtlanmış en iyi bronzlaştırıcı yağlar arasında kakao, havuç ve kavun özü yağları başta gelir. Bu yağların hem emilimi arttırıcı hem de cildi besleyici birleşenlerle desteklenmesi ile çok daha hızlı sonuçlar sunan güneş yağlarına sahip olmanızı sağlar.

Derminix Güneş Yağı Çeşitleri

Derminix kavun güneş yağı cilde hızlı ve doğal bir bronzluk verir. Vitamin ve mineraller bakımından zengin olan derminix kavun güneş yağı, shea ve kavun çekirdeği özlerinden elde edilen yağ ile cildinizi besler, yumuşaklığını ve canlılığını arttırıp ,egzotik ve tropikal içeriği ile kalıcı bir bronzluk sağlar.

Derminix havuç güneş yağı cilde hızlı ve doğal bir bronzluk verir. Derminix havuç güneş yağı, vitamin ve mineraller bakımından zengin olan shea ve havuç yağı ile cildinizin yumuşaklığını ve canlılığını arttırırken nemi cildinize hapseder. Derminix havuç güneş yağı cildinizde doğal parlaklık ve kalıcı bir bronzluk sağlar.

Derminix kakao güneş yağı cilde hızlı ve doğal bir bronzluk verir. Derminix kakao güneş yağı içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller bakımından zengin olan shea ve kakao yağı cildinizi besler, nemlendirir doğal bir parlaklık ve kalıcı bir bronzluk sağlar.

Derminix Güneş Yağı Fiyatı

Derminix Güneş Yağı 229 TL’dir.

Derminix Güneş Yağı Nasıl Kullanılır

Güneş yağının etkisini arttırmak için temiz cilde uygulanması çok önemli. Gözenekli tıkalı cilt üzerinde yağın emilimi en az düzeyde olur. Bu da bronzlaşma süresine etki eder. Yapmanız gereken cilt temizliği sonrasında cildinize yeteri kadar uygulama yapmanız. Uygulama sonrası banyo yapmanız gerekmez.

Derminix Güneş Yağı Kullananların Yorumları

Derminix Güneş Yağı hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından simlifar.com kullanıcıları ile paylaşabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ