Expigment Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

  • 28 Haziran 2023
  • 484 kez görüntülendi.
Expigment Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Expigment Krem Ne İşe Yarar

Expigment Krem derinin renginde koyulaşma (hiperpigmentasyon) görülen alanların renklerinin aşamalı olarak açılması amacıyla kullanılır. Expigment Kremin içeriğindeki etkin maddesi olan hidrokinon etkisini deriye rengini veren melanin adlı bir maddenin üretimini yavaşlatarak gösterir. Melanin pigmentinin azalmasıyla birlikte, koyulaşan cilt rengi zamanla normal rengine geri döner.

Expigment Krem İçeriği

Expigment Krem içeriğinde,

  • Etkin madde: Her 1 g kremde 40 mg hidrokinon içerir.
  • Yardımcı maddeler: Butil metoksidibenzoilmetan, 3-(4-metilbenziliden)-kamfor, sitrik asit monohidrat, sorbik asit, beyaz yumuşak vazelin, siklometikon, izopropilmiristat, setostearil alkol, sodyum lauril sülfat, sıvı parafin, disodyum EDTA, butil hidroksianizol (E320), saf su.

Expigment Krem Fiyatı

Expigment Krem fiyatı 42.75 TL’dir.

Expigment Krem Nasıl Kullanılır

Expigment kremi cilt lekelerinizi gidermek için günde 2 kez kullanmanız yeterli.  Ancak kremi kullanmadan önce cildinize uygulayacağınız bölgenin temiz olmasına dikkat edin. Ek olarak, kremi uygulayacağınız bölgenin ıslak olmaması gerekiyor. Kremi uyguladıktan hemen sonra en az 2 dakika kadar hafifçe ovalayın.

Expigment Krem Kullananların Yorumları

Expigment Krem hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından simlifar.com kullanıcıları ile paylaşabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ