İaluset Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

  • 29 Haziran 2023
  • 2.582 kez görüntülendi.
İaluset Krem Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

İaluset Krem Ne İşe Yarar

İaluset Krem, Fransız güzellik ürünleri ile yarışan bir cilt bakım kremidir. Üstelik yara iyileşmesine yardımcı olması amaçlanan steril bir kremdir. Bu ürün, ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olan bir nemlendirici olarak kullanılabilir. Bu ürün, tahrişi hızlı bir şekilde iyileştirmeniz gerektiğinde kullanılan etkili bir nemlendiricidir.

İaluset Krem, ana bileşeni hyaluronik asit olan bir kremdir. Hyaluronik asitin iyileşme sürecinin tüm aşamalarında oldukça etkili bir bileşen olduğu bilinmektedir. Cilt lezyonlarının iyileşmesini ve yeniden onarımını hızlandırır. Bu kremde kullanılan hyaluronik asit, biyofermentasyon yoluyla elde edilir. Bacak ülserleri de dahil olmak üzere enfekte olmamış, sızıntı yapan veya enfekte yaraları iyileştirmek için kullanılır.

Bu kremi, nemlendirici olarak kullanabilirsiniz. İsterseniz gündüz kremi ve gece kremi olarak kullanabilirsiniz. Günlük rutininizde cildinizi temizledikten sonra nemlendirici olarak bu kremi kullanın ve ardından güneş koruyucu kremi sürün. İşte bu kadar! Böylece ciltteki tahriş olmuş bölgeler iyileşir, ciltteki kızarıklıklar giderilir ve cilt neme doyrulmuş olur.

Cildiniz çok kuru olduğu zaman ya da cildinizde egzama olduğu zaman bu kremi kullanabilirsiniz.

İaluset Krem İçeriği

Bu kremin etken maddesi hyaluronik asittir. Yardımcı maddeleri ise setearil glukozit, oleik asit desilester, setearil alkol ve sodyum loril sülfat ve sodyum setearil sülfat, gliserol, sıvı sorbitol, sorbik asit, metil ve propil parahidroksibenzoat, sodyum sitrat dihidrat ve sudur.

İaluset Krem Fiyatı

Bu krem ülkemizdeki eczanelerde satılmamaktadır. Yurt dışından 29 dolara satın alabilirsiniz.

İaluset Krem Nasıl Kullanılır

Günde iki kez temiz cilde, mümkünse öncesinde cildi nemlendirerek ince bir tabaka halinde uygulamanız tavsiye edilir. Elinizi hafif ıslatarak, bastırmadan masaj yaparak kremin emilmesini sağlarsanız daha başarılı sonuç verecektir.

İaluset Krem Kullananların Yorumları

İaluset Krem hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından simlifar.com kullanıcıları ile paylaşabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ