Mia Klinika Kırışıklık Ve Leke Karşıtı Güneş Kremi Fiyatı ve Kullananların Yorumları

  • 17 Temmuz 2023
  • 300 kez görüntülendi.
Mia Klinika Kırışıklık Ve Leke Karşıtı Güneş Kremi Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Mia Klinika Kırışıklık Ve Leke Karşıtı Güneş Kremi Ne İşe Yarar

Leke karşıtı olan bu güneş kremi, yüksek güneş koruması sayesinde cildinizi güneşe karşı etkili bir şekilde korur. İçerisinde bulunan leke baskılayan içerikler ve 50spf koruması sayesinde cildinizde leke oluşumunun önüne geçmeye yardımcı olurken aynı zamanda mevcut leke görünümünü de gidermeyi destekler. Yaşlanma belirtileri ile savaşır. Cilt tonunuzu eşitler parlak ve nemli bir bitiş verir. Suya ve tere dayanıklıdır.

Mia Klinika Kırışıklık Ve Leke Karşıtı Güneş Kremi Ne Zaman ve Nasıl Kullanılır?

Güneşe çıkmadan 15-20 dakika önce cilt bakım rutininizin son adımında, makyaj öncesi cildinize eşit miktarda uygulayarak dağıtın. 2 saatte bir yenileyin. Etkileri

Yüksek oranda güneş koruması sağlar Ciltte lekelerin oluşumunu önler Yaşlanma karşıtı bakım yapar Antioksidan içeriği sayesinde cildi etkili bir şekilde korur İçerisinde bulunan lekelere iyi gelen içerikler sayesinde leke bakımı yapar ve güneş lekesi oluşumunun önüne geçer.

Önemli!

Haricen kullanılır. Tahriş olmuş cilt üzerine ve açık yaralara sürmeyiniz Gözle direk temasından kaçının. Bebek ve çocuklar için uygun değildir. Güneşe karşı koruyucu ürünler kullanıyor olsanız bile (özellikle saat 11.00-16.00 arası) uzun süre güneşe maruz kalmaktan kaçınınız. Güneş ışınlarına uzun süre maruz kalmak ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Koruyucu kıyafetler giyiniz. Bebek ve çocuklar için uygun değildir.

Mia Klinika Kırışıklık Ve Leke Karşıtı Güneş Kremi Fiyatı

Mia Klinika Kırışıklık Ve Leke Karşıtı Güneş Kremi 194.25 TL’dir.

Mia Klinika Kırışıklık Ve Leke Karşıtı Güneş Kremi Kullananların Yorumları

Mia Klinika Kırışıklık Ve Leke Karşıtı Güneş Kremi hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından simlifar.com kullanıcıları ile paylaşabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ