Mia Klinika Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi Fiyatı ve Kullananların Yorumları

  • 17 Temmuz 2023
  • 381 kez görüntülendi.
Mia Klinika Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Mia Klinika Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi Ne İşe Yarar

Yüksek uv koruması sayesinde cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı etkili bir şekilde korur. Cildinizdeki kırmızılıkları kapatarak cilt tonunuzu eşitleyip tek ton haline getirerek tone- up yani pürüzsüz bir cilt etkisi verir.

Yüksek oranda güneş koruması sağlar Cildinizdeki ton eşitsizliklerini kapatarak cildinizi tek ton haline getirir Yaşlanma karşıtı bakım yapar Cildi yatıştıran içerikleriyle hassasiyeti önler

Mia Klinika Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi İçeriği

Mia Klinika Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi içerisinde bulunan centella asiatica, panthenol sayesinde güneşten dolayı hassaslaşan cildi onararak hem nem verir hem de hassasiyeti azaltır. Niacinamide sayesinde ise gözenekleri sıkılaştırır.

Mia Klinika Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi  Ne Zaman ve Nasıl Kullanılır?

Güneşe çıkmadan 15-20 dakika önce cilt bakım rutininizin son adımında, makyaj öncesi cildinize eşit miktarda uygulayarak dağıtın. 2 saatte bir yenileyin.

Mia Klinika Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi Fiyatı

Mia Klinika Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi  194.25 TL’dir.

Önemli!

Güneşe karşı koruyucu ürünler kullanıyor olsanız bile (özellikle saat 11.00-16.00 arası) uzun süre güneşe maruz kalmaktan kaçınınız Haricen kullanılır. Tahriş olmuş cilt üzerine ve açık yaralara sürmeyiniz Gözle direk temasından kaçının. Bebek ve çocuklar için uygun değildir.

Mia Klinika Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi Kullananların Yorumları

Mia Klinika Ton Eşitleyici Pembe Yüz Güneş Kremi hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından simlifar.com kullanıcıları ile paylaşabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ