Salyangoz Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

  • 17 Ağustos 2023
  • 261 kez görüntülendi.
Salyangoz Kremi Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Salyangoz kremi, salyangoz özlerinden elde edilen bir kozmetik ürün türüdür. Cilt bakımında kullanılan bu kremler, cildi nemlendirmeye, yenilemeye ve gençleştirmeye yardımcı olabilecek içeriklere sahip olabilir. Salyangoz özlerinin içerdikleri enzimler ve mukus, cilt hücrelerini yenilemeye yardımcı olabilir. Ancak, kişisel tercihe bağlı olarak bu tür ürünlerin etkisi farklılık gösterebilir. Cilt sağlığına yönelik herhangi bir ürünü kullanmadan önce, içerikleri hakkında bilgi edinmek ve dermatolog önerisi almak önemlidir.

Salyangoz Kremi Ne İşe Yarıyor

Salyangoz kremi içeriğindeki salyangoz özü sayesinde yaşlanma Karşıtı dolgunlaştırıcı krem Genç ve pürüzsüz bir cilt sağlar. Cildinizi onarır İçerdiği salyangoz özü sayesinde cildi onarır ve yeniler. Salyangoz kremi içeriğindeki gerçek salyangoz salgısı ekstraktı ve yoğun allantoin sayesinde ciltteki hücrelerin yenilenmesine ve zayıf hücrelerin onarılmasına yardımcı olur.

Önemi ve cilde faydaları saymakla bitmeyecek olan salyangoz kremini bu sağladığı yararları okuduktan sonra hemen temin edip kullanmak isteyeceksiniz. Şunu unutmamak gerekir ki, cilt kişinin en önemli vitrinidir. Cilde ne kadar iyi bakılırsa güzelliği ile size geri dönüşü o kadar sağlıklı olacaktır. En önemli güzellik cilt güzelliğidir bunun için cilde faydalı pek çok ürünü kullanmak ona yapılacak en önemli iyiliklerden birisi olacaktır. Salyangoz kremi kullanımı gibi. Salyangoz kremi ne işe yarar diye bakılacak olursa;

  • Cildi nemlendirir ve cildin doğal nem dengesinin korunmasına yardımcı olur,
  • Cilt için önemli kolajen üretimini destekler,
  • Hassas ciltlerdeki hassasiyeti minimuma indirerek, cilt tahrişini tedavi eder,
  • Çeşitli cilt lekelerine iyi gelir ve cilt tonunu eşitler,
  • Ciltteki sivilce gibi yaraların tedavi olmasını sağlar,
  • Anti aging özelliği ile cilt yaşlanmasını geciktirir.

Tüm bu özellik ve faydalarına bakıldığında salyangoz kremi kullanmak için geçerli nedenler oldukça fazladır.

Salyangoz Kremi İçeriği

Salyangoz kremi özel formülü ile cilde pamuksu yumuşaklık sağlar. Düzenli kullanım önerilir. Salyangoz salgısı ekstraktı, salyangoz salgısı glikolik asit, kolajen, elastin, allantoin, glikoprotein enzim, hyalüronik asit, vitaminler ve minerallerin kompleks bir karışımdır. İçeriğinde bulunan glikolik asit ve alantoin ilecildinizi ölü hücrelerden arındırmaya yardımcı olur. Diğer enzimler ve proteinler sayesinde yenilenmiş hücre oluşumunu destekler. Ayrıca allantoin ve hyalüronik asit sayesinde ciltteki kuruluğu engelleyerek cilt dokusunun su tutmasına ve elastik yapısını korumasına yardımcı olur. Cildinizdeki ölü hücrelerin ve serbest radikallerin olumsuz etkilerini azaltarak doğal koruyucu görevi görür.

Salyangoz Kremi Fiyatı

Salyangoz kremi fiyatı 249 TL’dir.

Salyangoz Kremi Nasıl Kullanılır

Sabah akşam düzenli olarak temiz cilde aşağıdan yukarıya olacak şekilde uygulayın. ürün 50 ml krem seklindedir bazı durumlarda ambalaj büyük olduğu için ürün eksik görünebilir normal halidir 50-60ml doluluk oranındadır

Salyangoz Kremi Kullananların Yorumları

Salyangoz kremi hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından simlifar.com kullanıcıları ile paylaşabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ