Sinoz Yoğun Bronzlaştırıcı Jel Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

  • 10 Temmuz 2023
  • 283 kez görüntülendi.
Sinoz Yoğun Bronzlaştırıcı Jel Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Sinoz Yoğun Bronzlaştırıcı Jel Ne İşe Yarar

  • Hindistan Cevizi Yağı, Kakao Yağı ve Shea Yağı içeren hafif renkli formülü sayesinde hızlı, kusursuz, ışıltılı ve eşit bir bronzluk elde etmenizi sağlar.
  • Nemlendirici etkisi sayesinde cildi yumuşacık yapar.
  • Cildi kurutmaz, pullandırmaz.
  • Jel ve hafif renkli formülü cildinize anında 2-3 ton bronzluk etkisi verir, yağlandırmadan ve yakmadan ışıltılı bir bronzluk sağlar.
  • Kolayca sürülür, hızlıca emilir ve cilde uzun süre kalıcı doğal bronz ışıltı verir.

Sinoz Yoğun Bronzlaştırıcı Jel İçeriği

Hindistan Cevizi Yağı: Doğal bir nemlendiricidir, cildi besler. Cilt üzerinde serinletici bir etkiye de sahiptir. Ciltte çok hızlı bir şekilde emilmesi ve aynı zamanda nemi cilde hapsetmesi sayesinde, neme doymuş, ışıltılı bir görünüm sağlar.

Kakao Yağı: Kakao yağı hassas ciltleri nemlendirmek için mükemmel bir bitkisel kaynaktır. Cildi nemlendirirken, cilt yüzeyindeki görünüme canlılık kazandırır.

Shea Yağı: Yoğun nemlendirme etkisi sayesinde ciltte canlı ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor. Ciltte pürüzsüz bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur.

E-Vitamini: Cildin iç ve dış katmanını besleyerek daha canlı olmasına destek olur. Nemlendirir, kuruluktan oluşabilecek yaşlanma etkilerini azaltır.

Ciltteki UV hasarını azaltmada faydalıdır.

Sinoz Yoğun Bronzlaştırıcı Jel Fiyatı

Sinoz Yoğun Bronzlaştırıcı Jel fiyatı 385 TL’dir.

Sinoz Yoğun Bronzlaştırıcı Jel Nasıl Kullanılır

İdeal bronzluk için güneşe çıkmadan önce yüzünüze ve vücudunuza uygulayın. Yüzdükten ve kurulandıktan sonra işlemi tekrarlayın.

Sinoz Yoğun Bronzlaştırıcı Jel Kullananların Yorumları

Sinoz Yoğun Bronzlaştırıcı Jel hakkındaki görüşlerinizi yorumlar kısmından simlifar.com kullanıcıları ile paylaşabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ