Proscin Hello Smile Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

  • 18 Ağustos 2023
  • 421 kez görüntülendi.
Proscin Hello Smile Nedir, Ne İşe Yarar, Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Proscin Hello Smile Ne İşe Yarıyor

Özel renk düzeltme teknolojisi ile sarı rengin tüm tonlarını herhangi bir kalıntı bırakmadan temizlemeye yardımcı olan inovatif bir ağız bakım ürünüdür. Suda çözünebilen mor renk teknolojisi ile dişlerdeki sarı renklerin nötralize edilmesini, düzenli kullanımda sarı gölgelerin giderilmesini ve daha beyaz bir diş görünümüne kavuşulmasını destekler.

Proscin Hello Smile İçeriği

İçeriğindeki Xylitol ve Nane Yağı ile etkili diş temizliğinin yanı sıra ağız kokusuna yönelik bakıma yardımcı olur. Daha parlak bir görünüm ortaya çıkarmak için dişlerinizdeki sıcak ve soğuk tonların dengelenmesine yardımcı olur. Florür içermeyen jel yapısıyla ağız içerisinde gerçek temizliği hissedin.

Proscin Hello Smile Fiyatı

Proscin Hello Smile fiyatı 99.99 TL’dir.

Proscin Hello Smile Nasıl Kullanılır

Diş fırçasının üzerine yeterli miktarda ürün alarak dairesel hareketler ile diş yüzeyine uygulayınız. Uygulama sonrası ağzınızı çalkalayarak durulayınız. Günde 2 kez 3’er dakika kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Proscin Hello Smile Kullananların Yorumları

Kullanıcı Yorumu: Köpüksüz bir macun olması sebebiyle tam aradığım şeydi dişlere beyazlatma konusunda da oldukça başarılı.2. defa sipariş verdim. Procsine bu inovatif üründen sebep teşekkür ederim.

Kullanıcı Yorumu: Kullandığınız her şeyi unutun daha bugün geçti elime ve tekrar bir daha alıp stok yapacağım süper ürün kaçırmayın sakın

Kullanıcı Yorumu: Çok güzel bir ürün kesinlikle tavsiye ederim ilk kullanımda farkı görüyorsunuz

Kullanıcı Yorumu: anında beyazlaştırdığı belli oluyor kesinlikle mükemmel tek kullanımda bile

Kullanıcı Yorumu: İlk kullanımda bile etkili kahveden dolayı oluşan lekelerim tek seferde gitti muhteşem bir ürün

Kullanıcı Yorumu: Dişleri gerçekten bembeyaz bir insanım. Ama ilk kullandığım an resmen rengi açıldı. Bunu ilk kullandığım da anlaşılıyor olması beni aşırı mutlu etti. diğer diş macunları dilinizi tam anlamıyla temizlemiyor, bu diş macunu öyle güzel ki dilinizi resmen arındırıyor.

Kullanıcı Yorumu: Abartıldığı kadar varmış ilk denemede sonuç mükemmel düzenli kullanımda daha iyi sonuçlar alırsınız

Kullanıcı Yorumu: Yorumlara bakarak aldım. Daha gelmedi sabırsızlıkla bekliyorum. Kullanım sonrası yorumumu güncellerim. Procsin markasının diğer ürünlerinden memnun kaldığım için şimdilik 5 yıldızı markaya veriyorum. Ürünü kullanınca tekrar yorumlayacağım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ