Sinoz Shimmer Mucizevi Işıltılı Saç ve Vücut Bakım Yağı Fiyatı ve Kullananların Yorumları

  • 25 Haziran 2023
  • 372 kez görüntülendi.
Sinoz Shimmer Mucizevi Işıltılı Saç ve Vücut Bakım Yağı Fiyatı ve Kullananların Yorumları

Sinoz’dan Hit Bir Ürün Daha…

Sinoz Shimmer Mucizevi Işıltılı Saç ve Vücut Bakım Yağı ile yaz akşamlarının en göz alıcı ismi siz olun.

Sinoz, müdavimlerine vazgeçemeyecekleri bir ürün daha sunuyor; Sinoz Shimmer Mucizevi Işıltılı Saç ve Vücut Bakım Yağı, yaz boyunca yanınızdan ayıramayacağınız tek ürün olmaya aday.

Sinoz’un favori ürünlerine eklediği, yoğun sedef pigmentleri ile kusursuz ışıltıyı birleştiren Sinoz Shimmer Mucizevi Işıltılı Saç ve Vücut Bakım Yağı, içeriğinde bulunan 16 değerli yağ ile cildinize kusursuz bir ışıltı sağlarken aynı zamanda bakım yapıyor.

Sinoz Shimmer Mucizevi Işıltılı Saç ve Vücut Bakım Yağı Nedir

Sinoz Shimmer Mucizevi Işıltılı Saç ve Vücut Bakım Yağı; içeriğinde bulunan yoğun sedef pigmentleri ile kusursuz ışıltıya anında kavuşmayı ve efsane cheesecake kokusuyla cildinizi şımartmayı vaadediyor. Ayrıca doğanın 16 değerli yağının özel formülü ile cildinize onarıcı ve nemlendirici bakım sağlıyor. Sinoz Shimmer Mucizevi Işıltılı Bakım Yağı çabuk emilen ve yağlılık hissi bırakmayan silikonsuz konsantre formülü sayesinde tüm vücut ve saçlarda gönül rahatlığı ile kullanabiliyor. Özellikle yaz boyunca ister gece ister gündüz, cezbedici ışıltılı bir cilt için vazgeçilmezleriniz arasında yer alacak.

Sinoz Shimmer Mucizevi Işıltılı Saç ve Vücut Bakım Yağı İçeriği

Sinoz No:16 Işıltılı Bakım Yağı vazgeçilmezlerin arasında olacak. Silikonsuz konsantre formülü sayesinde100 ml ambalajı sana aylarca yetecek. Işıltın ile yazın parlayan yıldızı sen ol! 16 Değerli Yağ Zeytinyağı, Tatlı Badem Yağı, Susam Yağı, Nar Çekirdeği Yağı, Macademia Yağı, Kuşburnu Yağı, Jojoba Yağı, Buğday Yağı, Avokado Yağı,Argan Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Ayçiçek Yağı, Havuç Tohumu Yağı, BaobabYağı, Üzüm Çekirdeği Yağı, Monoi Yağı

Sinoz Shimmer Mucizevi Işıltılı Saç ve Vücut Bakım Yağı Kullanımı

Sinoz No:16 Mucizevi Işıltılı Bakım Yağı’nı kullanmadan önce çalkalayın ve vücudunuzda arzu edilen temiz ve kuru bölgeye uygulayınız. Yüz,vücut ve saç için kullanıma uygundur. Uyarılar: Kullanmadan önce çalkalayınız. Durulanmaz. Ürün kozmetik üründür, ilaç değildir ve haricen kullanılır. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde, kendi ambalajında kapağı kapalı şekilde oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız.

Sinoz Shimmer Mucizevi Işıltılı Saç ve Vücut Bakım Yağı Fiyatı

Sinoz Shimmer Mucizevi Işıltılı Saç ve Vücut Bakım Yağı fiyatı, 459 TL’dir.

Çözüme yönelik cilt bakım ürünleriyle öne çıkan Tüketici Kalite Ödüllü Sinoz Kozmetik ürün ailesine, online alışveriş siteleri ve Watsons, Gratis, Rossmann gibi seçkin kişisel bakım marketlerinden ulaşabilirsiniz.

Sinoz Shimmer Mucizevi Işıltılı Saç ve Vücut Bakım Yağı Kullanıcı Yorumları

Sinoz Shimmer Mucizevi Işıltılı Saç ve Vücut Bakım Yağı hakkında görüşlerinizi yorumlar kısmından simlifar.com kullanıcıları ile paylaşabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ